Results 1 to 2 of 2

Thread: Watch out !

iBot User
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Quoted
    5 Post(s)

Watch out !

Watch out , Tibiawt.org.pl is scamming , i have all information about this thief , screenshots etc.

Polish Version :

Witam, Pan Selernik okazał się zwykłym oszustem. Zebrałem wiele rozmow w ktorych mnie ignorował a o udzielenie pomocy nie ma mowy. Wysłałem z Świata Efidia na Świat Refugia 2 KK / Wypełniłem wszystko co było w formularzu i czekałem . czekałem i czekałem i doczekać się nie mogłem swoich pieniążków. Na poczatku był załam strony nie działała więc poczekałem , potem strona zaczęła działać w statusie widniał mój order lecz nagle zostal skasowany , po rozmowie na GG tylko i wylącznie z mojej strony dowiedzialem się że nie ma takiej postaci na którą wysłałem złoto. Tak samo mam wiadomośc z maila. Potem Pan Selernik odpisał Mi że będe ignorowany i napisał Mi "Strzała" Wszystko mam uwiecznione na zdjęciach. Odradzam używanie tego WT dla kogokolwiek bo suma 2 KK dla Pana Selernika to widocznie za dużo.

Odradzam używanie Tibiawt.org.pl

Na prośbę zainteresowanych wyślę wszelkie zdjęcia.

Przepraszam Administracje jezeli pomyliłem temat. Z powagi sytuacji prosze umieścić temat w odpowiednim dziale.

iBot User
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Quoted
    0 Post(s)
    Jak mam ci dziecko drogie cokolwiek wysłać skoro usunięte moje postacie, i twoje złoto?